Komercprojektu portfolio

Aquatica luksusa produktus var atrast dažās no pasaules prestižākajām pieczvaigžņu viesnīcām, dzīvokļu kompleksos, golfa kūrortos, spa un fitnesa klubos. Mēs cieši sadarbojamies ar nozares profesionāļiem, nodrošinot, ka mūsu produkti un pakalpojumi atbilst klienta praktiskajiem un dizaina mērķiem. Mūsu īpaši izstrādātie risinājumi nodrošina, ka katrs projekts ir patiesi unikāls, paužot savu personību ar vēl nebijušu stilu.

main
Ten Thousand
Atrašanās vieta:Los Angeles, CA USA
Dizaineris:Handel Architects
main
Hotel Arts
Atrašanās vieta:Calgary, AB, Canada
main
Cabot Links
Atrašanās vieta:Inverness, NS, Canada
Dizaineris:Susan Fitzgerald & Alexandra Angle
main
Centuria on the Park Calgary
Atrašanās vieta:Calgary, AB, Canada
main
Concord Pacific
Atrašanās vieta:Vancouver, BC, Canada
Dizaineris:Hotson Bakker Boniface Haden Architects & IBI/HB Architects; Ledingham Design
main
Lotte Hotel Moscow
Atrašanās vieta:Arbat, Moscow, Russia
Dizaineris:HBA/Hirsch Bedner Associates
1
2

Mūsu komerciālo projektu portfelis ar luksusa vannas istabu dizaina projektiem no visas pasaules.

Aquatica veiksmīgi sadarbojusies ar dizaina profesionāļiem dažos no pasaules greznākajiem komerciālo vannas istabu projektiem. Mūsu īpaši izgatavotās vannas un izlietnes ir pārveidojušas vannas istabas augstas klases viesnīcās un kondomīnijos, kas atrodas visiecienītākajās vietās visā pasaulē, tostarp Losandželosā, Maiami, Ibisā, Maskavā un Vankūverā.

Radiet fantastisku pirmo iespaidu.

Atstājiet iespaidu uz viesiem ar pārsteidzošu vannas istabu. Aquatica meistaru personalizēšanas pakalpojumi palīdz izveidot patiesi unikālas vannas istabas dizainu, apvienojot luksusa estētiku ar premium komfortu. Mārketinga un sociālo mediju attēli ar valdzinošu vannas istabu izstaro vilinošu pievilcību, kārdinot klientus izbaudīt patiesi aizraujošu vannošanos jūsu burvīgajā vannas istabā.

Pēc pasūtījuma izstrādāti vannas istabas risinājumi komerciāliem projektiem.

Aquatica individuālās izstrādnes piedāvā iespēju izveidot unikālu vannas istabu. Cieši sadarbojamies ar dizaina profesionāļiem, palīdzot viņiem izvēlēties labāko izmēru, stilu un krāsu vannas istabas piederumus, lai tie izcili pieskaņotos projektam. Mūsu plašā vannu, izlietņu, burbuļvannu un vannas istabas aksesuāru izvēle var tikt pielāgota jūsu praktiskajām un dizaina vajadzībām.

Pievienojieties Aquatica tirdzniecības programmai, kas paredzēta dizaina profesionāļiem

Aquatica tirdzniecības programma piedāvā dizaina profesionāļiem iespēju kļūt par Aquatica profesionālo partneri. Mūsu produkti, pakalpojumi un rīki palīdz jums plānot un veiksmīgi pabeigt jauno vannas istabas dizaina projektu. Mēs nodrošinām 1:1 atbalstu, palīdzot izvēlēties labākos produktus projektam. Iegūstiet priekšrocības, ko sniedz atlaides, lojalitātes programmas atlīdzības, speciāla konta pārvaldība, pielāgots atbalsts, bezmaksas konsultācijas par dizainu un uzstādīšanu, laiku ietaupoši BIM rīki un jaunu produktu priekšskatījumi. Programma ir atvērta projektēšanas un būvniecības profesionāļiem, piemēram, būvniekiem, projektētājiem, arhitektiem, mājvietu sagatavošanas dizaineriem, darbuzņēmējiem un sanitārtehniķiem. Uzziniet visu par programmu, izlasot Aquatica profesionāļi lap .

Aquatica produktu un pakalpojumu priekšrocības.

  • Pasaules līmeņa izstrādājumi, ko izgatavo meistari Eiropas Savienībā.
  • Premium klases pašu izstrādāti materiāli luksusa vannas istabām.
  • Individuāli risinājumi, kas piedāvā neierobežotas dizaina iespējas.
  • Motivēta pārdošanas komanda un diennakts tiešsaistes tērzēšana ar klientiem.
  • Pēcpārdošanas pakalpojumu un produktu uzstādīšanas atbalsts.
  • Izcili iepakošanas un uzticami piegādes pakalpojumi.