Dzīvojamo projektu portfolio

Aquatica ekskluzīvie produkti pārvērš parastas telpas par greznām vannas istabām. Mūsu ekskluzīvie vannas istabas piederumi ir populāra slavenību un slavenu interjera dizaineru izvēle, kas apvieno krāšņu pievilcību ar vēl neredzētu stilu. Mūsu īpašās pasūtījuma un pielāgošanas pakalpojumu iespējas sniedz jums iespēju izveidot patiesi unikālu vannas istabas koncepciju, kas atbildīs jūsu dizaina vēlmēm.

Aura Freestanding Solid Surface Bathtub 8497 (web)
Aura White
Atrašanās vieta:Buffalo, NY, USA
Aura Freestanding Solid Surface Bathtub 8497 (web)
Aura White
Atrašanās vieta:Buffalo, NY, USA
New orleans usa aquatica cleopatra wht corner acrylic bathtub
Cleopatra
Atrašanās vieta:New Orleans, LA, USA
Colleta Six Senses01333
Coletta White
Atrašanās vieta:Six Senses Ibiza, Ibiza, Spain
Aquatica Corelia Moss Green Customer Photos Alexander Ladanivskyy first image
Corelia - Moss Green
Atrašanās vieta:Ukraine
Corelia black wht customer images 03
Corelia-Blck-Wht
Atrašanās vieta:USA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mūsu dzīvojamo māju luksusa vannas istabu dizaina un pārbūves projektu portfelis

Izpētiet mūsu attēlu galeriju no visas pasaules, lai redzētu, kā Aquatica produkti pārvērš parastas telpas par greznām vannas istabām. Mūsu ekskluzīvie vannas istabas piederumi ir populāra slavenību un slavenu interjera dizaineru izvēle, kas apvieno krāšņu pievilcību ar vēl neredzētu stilu. Mūsu īpašās pasūtījuma un pielāgošanas pakalpojumu iespējas sniedz jums iespēju izveidot patiesi unikālu vannas istabas koncepciju, kas atbildīs jūsu dizaina vēlmēm.

Nebeidzamas vannas istabas dizaina iespējas

Aquatica pasaules klases vannas istabas piederumi un pakalpojumi augstākās kvalitātes vannas istabu pārbūves projektiem piedāvā neskaitāmas radošas dizaina iespējas, ļaujot jums izveidot savu sapņu vannas istabu. Izveidojiet jebkuras tēmas vannas istabas dizaina koncepciju, piemēram, tradicionālu, nenovecojošu, mūsdienīgu, modernu, skandināvu, japāņu, Japandi, rustic, dabas iedvesmotu, Viktorijas laikmeta, industriālu, bērniem draudzīgu, tropu, pārejas laika, jūras vai karalisko.

Nodrošināsim vienmērīgu un veiksmīgu vannas istabas pārveidošanas un dizaina projektu

Aquatica cieši sadarbojas gan ar B2B, gan B2C klientiem, soli pa solim virzot tos un palīdzot izvēlēties labākos produktus un pakalpojumus vannas istabas dizaina un pārbūves projektiem. Mūsu daudznacionālā augsti kvalificētu inženieru, dizaineru un meistaru komanda veic visu procesu, sākot no koncepcijas izveides līdz gala produkta ražošanai mūsu ES rūpnīcā. Mūsu prioritāte ir nodrošināt, lai mūsu klienti saņemtu augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus. Mūsu profesionālā starptautiskā pārdošanas komanda un 24/7 tiešsaistes tērzēšanas iespējas tiešsaistē nodrošina, ka katrs klients saņem individuālu atbalstu jebkurā diennakts laikā.

Aquatica luksusa vannas piederumu priekšrocības

  • Aquatica piedāvā plašu modernu un funkcionālu produktu klāstu jūsu luksusa vannu pārveidošanas projektam, tostarp vannas, burbuļvannas, izlietnes, dušas, vannas istabas mēbeles un dažādu stilu, izmēru, formu un krāsu aksesuārus.
  • Ieguldījumi luksusa produktos var palīdzēt palielināt jūsu īpašuma kopējo vērtību. Augstākas kvalitātes produkti ir arī izturīgāki, un tiem nepieciešams mazāk remonta un apkopes.
  • Mūsu produkti ir ergonomiski izstrādāti, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus, lai nodrošinātu maksimālu komfortu, nodrošinot baudāmu lietotāja pieredzi.