Russian

Aquatica Tranquility sērijas

Tranquility slide 1
Tranquility slide 2

Aquatica Tranquility vannām, kas nodrošina omulīgu vannošanos, ir efektīva recirkulācijas sistēma ar apsildi, nodrošinot nemainīgu ūdens temperatūru ik pēc 20 minūtēm stundām ilgi.

Aquatica Tranquility vannas piedāvā patiesi mierpilnu vannošanos, pateicoties īpaši klusam cirkulācijas sūknim, temperatūras kontrolei, garastāvokli uzlabojošam hromoterapijas LED apgaismojumam un ērti lietojamām stikla tastatūrām.

Ražotas Eiropā, izmantojot tikai labākos materiālus un pasaules līmeņa inženieriju, Aquatica Tranquility vannas kalpos daudzus gadus.
tranquility table

Aquatica Tranquility vannām ir šādas funkcijas:

tranquility feature1
Divas mazas tastatūras ar pievilcīgu minimālisma dizainu ļauj piedzīvot izcilu vannas baudīšanu. Vienai tastatūrai ir intuitīvas bultiņas, kas nodrošina temperatūras kontroli līdz 40° (104F), savukārt otrā tastatūra ar divām pogām ļauj ērti kontrolēt hromoterapijas LED apgaismojumu un ūdens cirkulāciju.
tranquility feature2
Nosaukums Tranquility apzīmē klusuma pilnu atmosfēru, ko rada ārkārtīgi efektīvais un īpaši klusais cirkulācijas sūknis. Sistēma ir tik klusa, ka jūs pat nevarat dzirdēt tās darbību, ļaujot jums atslābt un izbaudīt patiesi terapeitisku atpūtu klusumā, ļaujot siltajam ūdenim nepārtraukti plūst jums vēlamajā temperatūrā.
tranquility feature3
Aquatica hromoterapijas sistēma, kas ir būtiska pilnīgai relaksācijai, izmanto minimāli traucējošas LED gaismas, lai radītu dažādus spektrus, kas ir zinātniski pierādīti, ka palīdz līdzsvarot ķermeni un prātu. Katrai programmas krāsai ir atšķirīgas īpašības, un jūs varat izvēlēties konkrētu režīmu, lai radītu perfektu gaisotni, kas atbilst jūsu noskaņojumam.
tranquility feature4
Papildus gandrīz neredzamajām ūdens ieplūdes un izplūdes atverēm katra Aquatica Tranquility sistēmas sastāvdaļa ir gudri noslēpta, lai nodrošinātu greznu estētiku. Stils, komforts un pasaules līmeņa inženierija ir meistarīgi apvienoti, lai nodrošinātu produktus, kas izskatās lieliski un liek justies vēl labāk.
tranquility feature5
Tranquility sērijas vannām, kas izstrādātas, lai nodrošinātu perfekti siltu un relaksējošu vannu, neuztraucoties par enerģijas patēriņu, ir iebūvēts ļoti efektīvs ūdens sildītājs. Tas ir ideāls risinājums ekoloģiski noskaņotiem māju īpašniekiem, ļaujot ievērojami samazināt enerģijas patēriņu un izdevumus.
tranquility feature6
Aquatica efektīvā recirkulācijas sistēma ar apkuri nodrošina nemainīgu ūdens temperatūru, kas tiek atjaunota ik pēc 20 minūtēm, stundām ilgi. Tas nodrošina patiesi relaksējošu peldēšanās pieredzi, novēršot nepieciešamību ik pēc dažām minūtēm uzpildīt vannu ar karstu ūdeni.
tranquility feature7
Ozona ūdens dezinfekcijas sistēma uztur ūdeni tīru, nodrošinot veselīgāku un patīkamāku peldēšanās pieredzi. Tas ir arī ilgtspējīgs risinājums, jo samazina ūdens patēriņu, novēršot nepieciešamību iztukšot vannu pēc katras lietošanas reizes.

Mūsu materiāli