Aquatica Tranquility sērijas

Rūpīgi izvēlēti, izcili ar ūdens sildīšanas, cirkulācijas un dezinfekcijas sistēmām aprīkoti dizaini, kā arī ar iespēju uzstādīt skatienam apslēptas LED hromoterapijas sistēmas, kas ļaus īstenot vēl efektīvāku relaksāciju. Un visas šīs funkcijas iespējams kontrolēt ar divu rokas stiepiena attālumā esošu tastatūru palīdzību.

Tranquility sistēma

Tranquility slide 1
Tranquility slide 2
tranquility feature1
Divas šķietami identiskas tastatūras nodrošina īpaši modernu izskatu un labāko lietošanas pieredzi. Vienā tastatūrā izvietotie intuitīvie bultiņu simboli ļauj regulēt temperatūru līdz 40°C, bet otrajā tastatūrā divas papildus izvietotās pogas ļauj kontrolēt hromoterapijas un ūdens cirkulācijas sistēmas.
tranquility feature2
Tranquility nosaukums iemieso īpaši efektīvo sistēmu tuvu nullei radīto troksni, kas harmoniskā veidā nodrošina īpaši izbaudāmu, klusu lietošanas pieredzi.
tranquility feature3
Pilnvērtīgu relaksāciju nodrošinošā Aquatica hromoterapijas sistēma veidota no atjautīgi iebūvētām LED gaismām dažādu spektru radīšanai, kas ar zinātniski pierādītām metodēm spēj līdzsvarot prātu un ķermeni. Nejauši mainīgas krāsas, toņu pārejas un fiksētās krāsas. Katra no krāsām rada atšķirīgu ietekmi, kas aktivizējama ērtā rokas stiepiena attālumā.
tranquility feature4
Līdzās skatienam gandrīz nemanāmajām ūdens ieejām un izejām, ikviena Aquatica Tranquity sistēmas komponente (ūdens sildelements, cirkulācijas sistēma, Bluetooth audio sistēma un hromoterapijas sistēma) ir vizuāli efektīvi iekļauta produktā. Stils, komforts un itāļu meistarība prasmīgi apvienota lieliska izskata produktos, kas nodrošinās vislabāko lietošanas pieredzi.
tranquility feature5
Atbilstoša izmēra, augsti efektīvas sistēmas, kas īpaši radītas ikvienai no Aquatica vannām. Tās nodrošina enerģijas taupīšanu, kas ļauj samazināt izmaksas, kā arī saudzē vidi.
tranquility feature6
Aquatica īpaši klusā ūdens uzsildīšanas sistēma nodrošina nemainīgu ūdens temperatūru 20 minūšu intervālos vairāku stundu garumā. Tādējādi nav nepieciešams ik pēc brīža vannā iepildīt karsto ūdeni, nodrošinot atbilstošu un drošu ūdens temperatūru.
tranquility feature7
Saudzējoša vannas izmantošanas laikā. Videi draudzīga, taupot resursus. Aquatica dezinfekcijas sistēma radīta, lai īstenotu veselībai nekaitīgu un izbaudāmu vannošanās pieredzi, pateicoties kurai tīrs ūdens nodrošina iespēju vannu pēc katras lietošanas reizes neiztukšot. Tādējādi iespējams ietaupīt patērēto ūdens daudzumu.

Mūsu materiāli