Aquatica Relax un Relax Pro sērijas gaisa masāžas vannas

Air System slide 1
Air System slide 2

Aquatica radīja vienu no pirmajām tirgū esošajām cietas virsmas gaisa masāžas vannām, kas aprīkota ar dažādiem gaisa masāžas spiediena režīmiem un nomierinošu hromoterapijas sistēmu.

Aquatica Air Relax vannas maigi izdala tūkstošiem silta gaisa burbuļu ar garastāvokli uzlabojošu LED hromoterapijas apgaismojumu, nodrošinot relaksējošu mājas spa pieredzi.

Aquatica pasaules līmeņa produktu inženierija nodrošina, ka mūsu gaisa masāžas vannas ir veidotas tā, lai tās kalpotu mūžīgi.
air system table

Aquatica gaisa masāžas vannām ir šādas funkcijas:

air system feature1
Mūsdienīgai kapacitatīvā stikla tastatūrai ir vienkārši lietojama lietotāja saskarne, kas ļauj vannas baudītājiem viegli kontrolēt visas funkcijas, tostarp gaisa masāžu, hromoterapiju un ūdens temperatūras sistēmas. Tastatūras modernais un minimālistiskais izskats ar LED apgaismojumu ir gaumīgs, kā arī ļauj izbaudīt augstākās klases atpūtu mājas spa.
air system feature3
Aquatica Relax un Relax Pro vannām ir plašs dažādu modernu un stilīgu dizainu klāsts ar estētiski pievilcīgiem zemā profila gaisa uzgaļiem un sprauslām. Visās šīs īpašās sērijas vannās ir augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda misiņa uzgaļi un sprauslas. Varat arī papildināt savu pasūtīto preci, izvēloties Aged Gold Air sprauslas, kas radīs krāšņu iespaidu.
air system feature2
Visām Aquatica gaisa strūklu vannām, kas izstrādātas tā, lai nodrošinātu maksimāli relaksējošu strūklu, ir vairāk nekā 16 zema profila gaisa strūklas un līdz pat 40 zema profila LED gaismas. Hromoterapijas gaismas var iestatīt lēnas rotācijas vai fiksētu krāsu režīmā, lai nomierinātu ķermeni un uzlabotu enerģijas līmeni. Katrai programmas krāsai ir atšķirīgas īpašības, un vannas baudītāji var izvēlēties konkrētu gaismas šovu atbilstoši savam noskaņojumam.
air system feature4
Aquatica slēptā zemūdens hromoterapijas sistēma nodrošina nepārspējamu gaismas terapijas efektu, lai līdzsvarotu un harmonizētu ķermeni. Hromoterapija piedāvā daudzus svarīgus ieguvumus veselībai, piemēram, samazina stresu, trauksmi, sāpes, iekaisumu un paātrina atvērtu brūču dzīšanu. Hromoterapijas krāsu palete ietver visas septiņas varavīksnes nokrāsas, tostarp sarkano, oranžo, dzelteno, zaļo, zilo, indigo, violeto un balto.
air system feature5
Atslābsties un atpūtieties, kamēr tūkstošiem siltā gaisa burbuļu maigi glāsta un masē visu ķermeni. Air Relax vannas ir aprīkotas ar vismaz sešpadsmit zema profila gaisa strūklām ar dažādām ātruma iespējām, kas ļauj pilnībā kontrolēt relaksējošās zemūdens gaisa masāžas pieredzi. Gaisa masāžas tehnoloģija piedāvā daudzas priekšrocības gan garīgajai, gan fiziskajai veselībai, piedāvājot iespēju izbaudīt ekskluzīvu ārstniecisko procedūru savā vannas istabā, neapmeklējot spa.
air system feature6
Mūsu Relax vannas ir aprīkotas ar inovatīvu ozona attīrīšanas sistēmu, kas nodrošina drošāku, veselīgāku un patīkamāku vannošanos. Ozona ūdens apstrāde dezinficē ūdeni aptuveni trīs reizes ātrāk nekā hlorēšana, ātri iznīcinot visas zināmās baktērijas, vīrusus un rauga sēnītes.
air system feature7
Mūsu Relax sērijas gaisa masāžas vannas ir aprīkotas ar automātisku tīrīšanas ciklu. Tas aktivizē pūtēju 30–45 minūtes pēc iztukšošanas un izpūš no sistēmas atlikušo ūdeni, pārliecinoties, ka vanna ir pilnībā dezinficēta un gatava nākamajai lietošanai.

Relax sistēmas izkārtojums un kontrole

AirSysrem
  1. Kompresors/pūtējs ar elektronisku vadības bloku
  2. Gaisa sprauslas
  3. LED kontrole
  4. Digitāls vadības panelis
  5. Mini kolektors (saspiesta gaisa sadales kārba)
  6. PVC gaisa šļūtenes
  7. LED lēcas
  8. LED gaismas

Mūsu materiāli