Aquatica Relax un Relax Pro sērijas gaisa masāžas vannas

Ar gaisa sprauslām aprīkotu vannu kolekcija radīta uzstādīšanai nelielās, kā arī plašās telpās, kā arī sarežģītās stūra zonās

Hromoterapijas sistēma

Air System slide 1
Air System slide 2

Aquatica radījis vienu no pirmajām tirgū pieejamajām cietas virsmas gaisa masāžas vannām, kas aprīkota ar dažādiem gaisa masāžas spiediena režīmiem un hromoterapijas sistēmu.

Aquatica gaisa masāžas vannas veidotas tā, lai nodrošinātu tūkstošiem siltu, veselību veicinošu gaisa burbulīšu ieplūdi vannā apvienojumā ar noskaņojumu uzlabojošām, piesātinātām LED hromoterapijas gaismām.

Aquatica izcilie produktu inženierijas risinājumi nodrošina mūsu gaisa masāžas vannu kalpošanu mūža garumā.

Visas Aquatica rūpīgi projektētās gaisa sprauslu vannas veidotas ērtā dziļumā un aprīkotas ar 16 zema profila gaisa sprauslām, kā arī 40 zema profila LED gaismām.

Aquatica līnijas gaisa masāžas vannas ietver šādus elementus:

air system feature1
Moderni, minimālistiski LED apgaismojuma skārienjutīgi taustiņi bez kustīgām detaļām piešķir Relax sērijas vannām modernu izskatu un intuitīvu, vienkārši lietojamu saskarni.
air system feature2
Aquatica Relax un HydroRelax sērijas vannu pievilcīgās īpašības papildina to stilīgais un modernais dizains. Gaisa uzgaļi, sprauslas un iesūknēšanas vietas veidotas ar patiesi zemu profilu. Šie elementi ir izvietoti vienā līmenī ar virsmu, neizvirzoties no tās. Īpaši zemais profils ir patīkams pieskārienam un estētiski pievilcīgs.
air system feature3
Līdz 40 zema profila, zem ūdens uzstādītas LED gaismas nodrošina apgaismojumu, kas aktivizējams lēnas pārejas vai nemainīgas krāsas režīmos, nodrošinot baudījumu ķermenim un atjaunojot enerģiju. Katrai programmas krāsai ir sava iedarbība, kā arī tiek piedāvāts hromoterapijas gaismu programmu klāsts, no kurām lietotāji var izvēlēties sev tīkamāko, lai uzburtu vēlamo atmosfēru. Iespējams izvēlēties dažādus gaismas režīmus.
air system feature4
Hromoterapijā tiek izmantota gaisma krāsas formā ķermeņa līdzsvarošanai un harmonizēšanai. Aquatica šo metodi integrējis Chromotherapy hromoterapijas sistēmā, ar kuru aprīkoti atsevišķi vannu modeļi un kas vannošanās rituālam piešķir papildus relaksējošu un atjaunojošu pieredzi. Iespējams izvēlēties dažādus gaismas režīmus.
air system feature5
Aquatica Superb gaisa masāžas sistēmai nav rodams labāks nosaukums. Tās pamatuzdevums ir ļaut jums relaksēties vannā, kamēr neskaitāmi silta gaisa burbulīši maigi ieskauj un masē jūsu ādu. Relax sistēma radīta, pateicoties Aquatica pastāvīgajiem centieniem panākt izcilību un īstenot inovatīvus risinājumus, kas ļauj vannošanos izbaudīt pavisam citā – luksusa un veselību veicinošā līmenī. No vismaz sešpadsmit zema profila gaisa sprauslām vannā ieplūst tūkstošiem siltu burbulīšu, kuru ātrums ir elektroniski kontrolējams.
air system feature6
Mūsu Relax vannas aprīkotas ar inovatīvu ozona attīrīšanas sistēmu, kas nodrošina veselīgāku un baudāmāku vannošanās pieredzi.
air system feature7
Mūsu Relax sērijas masāžas vannas aprīkotas ar automātisku attīrīšanas ciklu, kas 30-40 minūtes pēc vannas iztukšošanas izpūš no sistēmas tajā atlikušo ūdeni, lai nodrošinātu vannas sanitāro tīrību un gatavību nākošajai lietošanas reizei.

Relax sistēmas izkārtojums un kontroles

AirSysrem
  1. Kompresors/pūtējs ar elektronisku vadības bloku
  2. Gaisa sprauslas
  3. LED kontrole
  4. Digitāls vadības panelis
  5. Mini kolektors (saspiesta gaisa sadales kārba)
  6. PVC gaisa šļūtenes
  7. LED lēcas
  8. LED gaismas

Mūsu materiāli