Aquatica NeroX™ Material Sample
Bezmaksas

Kāpēc NeroX™?

Luksusa dizaina vannasistabās, kurās estētiskajam baudījumam un stilam tiek atvēlēta īpaša loma, mēdz būt noteikti izaicinājumi.
Klienta sajūtas un gaume īstenojama ar nepiespiesta stila risinājumiem, bet telpā, kas tiek bieži lietota, jānodrošina arī higiēnas prasības un viegla kopšana.
NeroX™ ir jaunas paaudzes melns patentēts cietas virsmas kompozītmateriāls, kuru Aquatica® radījis 2019. janvārī, un kas veiksmīgi īsteno visas augstāk minētās prasības.
Nerox material

Kas ir NeroX™?

Nerox mineral

NeroX™ (iepriekš AquateX™ Black) ir hematīta un boehmīta minerālu maisījums, kura radīšanā pielietota moderna akrila modificēto sveķu tehnoloģija un augstas tīrības pakāpes oglekļa pigments. Ar ātras vakuuma dispersijas un maisīšanas tehnoloģijas palīdzību, esam spējuši radīt vizuāli satriecošu un ļoti efektīvu, augstas veiktspējas melnu, cietas virsmas materiālu.

Tāpat kā tā priekštecis AquateX™, NeroX™ ir inerts, hipoalerģisks, netoksisks un 100% pārstrādājams akmens kompozītmateriāls, kas apvieno divus materiāla pretstatus – patīkamu, zīdaini gludu ārējo slāni un izturīgu iekšējo slāni. Materiālam ir augsta noturība pret saulesgaismas ietekmi, tam ir blīva/neporaina, higiēniska, izturīga un pieskārienam patīkama virsma, pateicoties tās samtainajai tekstūrai.

 • Premium Texture

  Izcila tekstūra

  Zīdaini gluda tekstūra, kura ir patīkama pieskārienam. Dabiskai akmens virsmai vislīdzvērtīgākā reprodukcija, kas pieejama ar elegantu matētu apdari.

 • Durable

  Izturīgs

  Nodrošinot atbilstošu apkopi, NeroX™ sveķu materiāla vannas un izlietnes kalpos ilgāk par jebkuru citu melnu santehnikas iekārtu. Ja tomēr radies kāds bojājums, īpaši apmācīts tehniķis to var salabot, izmantojot mūsu piedāvāto remonta komplektu. Periodiska Nanowax vaska uzklāšana saglabās NeroX™ vannu un izlietņu izskatu kā jaunu. Tāpat kā AquateX™, NeroX™ ir viendabīgs materiāls, kas nekad nenoslāņosies.

 • Eco-Friendly

  Videi draudzīgs

  Tāpat kā AquateX™, NeroX™ ir inovatīvs un pilnībā pārstrādājams materiāls.

 • Fire & Heat Resistant

  Uguns un karstuma izturīgs

  NeroX™ ir izmantojams telpās ar augstākām ugunsdrošības prasībām. Virsma nezaudē savu kvalitāti un īpašības pat 100ºC temperatūrā. Ja NeroX™ materiāls tiek pakļauts uguns ietekmei, tas izdala uguni slāpējošu šķīdumu.

 • Safe & Harmless

  Drošs un nekaitīgs

  NeroX™ ir inerts un netoksisks materiāls, kas ir droši lietojams medicīnas iestādēs un vietās, kur tas var nonākt saskarē ar pārtiku. Tas nereaģē uz apkārtnē esošām ķimikālijām. Pateicoties tā sastāvam un gludajai bežšuvju konstrukcijai, uz materiāla neuzkrājas mikrobi.

 • Easily Cleanable

  Vienkāršāka tīrīšana, salīdzinājumā ar jebkuru citu melnu akmens santehnikas iekārtu

  NeroX™ materiāls ir notīrāms un atjaunojams tā sākotnējā stāvoklī ar vienkāršu abrazīvu mazgāšanas līdzekli un Scotch-Brite™ sūkli, kas spēj notīrīt jebkādus netīrumus, tostarp arī cigarešu atstātas pēdas, tinti, matu krāsu, krītiņu pēdas, vīna un kafijas traipus. Vienkārša, periodiski veikta apstrāde ar Nanowax vasku izveido aizsargbarjeru, kas nodrošinās jebkuras akmens santehnikas iekārtas sākotnējā izskata saglabāšanu. Nanowax vasks samazina arī nodiluma pazīmes, kas var rasties produkta lietošanas laikā.

 • UV-Resistant

  UV izturīgs

  Kaut gan NeroX™ ir galvenokārt paredzēts lietošanai iekštelpās, materiāls ir arī UV starojuma izturīgs un nemaina toni. Materiālu iespējams izvietot uz aizēnotas terases vai balkona periodiskai izmantošanai ārpus telpām.*

*Neskatoties uz UV noturību, NeroX™ var ievērojami ietekmēt tieša UV gaisma. Neiesakām lietot NeroX™ materiālu ārpus telpām, ja to nav iespējams pasargāt no tiešas saulesgaismas un/vai pārklāt, kamēr iekārta netiek izmantota.
**Lai gan āra apstākļi neatstāj nelabvēlīgu ietekmi uz AquateX™ fizikālajām īpašībām, var samazināties virsmas spīdums, un laika gaitā ir novērojamas nelielas krāsas izmaiņas.
***Šīs izmaiņas ir likvidējamas, periodiski veicot pulēšanu, bet ne vienmēr šāds solis ir praktisks.
****AquateX™ un NeroX™ vannas nav paredzētas pildīt ar karstu ūdeni nulles un zemākā gaisa temperatūrā (0ºC vai zemākā temperatūrā).
*****Temperatūras atšķirība starp gaisa (telpas) temperatūru un vannā iepildīto ūdens temperatūru nedrīkst pārsniegt 40ºC.
******Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažādu krāsojumu noturība pret ūdens ietekmi un izbalošanu atšķiras.

Mūsu materiāli