Papildiniet savu vannošanās pieredzi ar neatvairāmajiem Aquatica Memory Gel aksesuāriem

Aquatica savus ASV ar rokām darinātos, unikālos aksesuārus izgatavo no īpaši gluda, krāsaina un videi draudzīga materiāla, kas pazīstams kā Memory Gel.

Memory Gel Product

Kas ir Memory Gel?

Aquatica Vanilla Bath Headrest

Memory Gel ir šķidrs poliuretāns, kurš tiek liets precīzi veidotās veidnēs, kur tas sacietē. Galaprodukts tiek gatavots ar rokām, un tam iespējams piešķirt atšķirīgu izskatu atkarībā no procesa, kura ietvaros tas tiek apstrādāts. Mūsu Memory Foam materiāls ir ne tikai izturīgs un elastīgs; tas ir arī skaists un netoksisks.

Mūsu darbības pamatā ir ergonomika. Mums vienmēr izdevies šo mērķi panākt ar dažādu metožu palīdzību, bet tas vēl nekad nav bijis tik aizraujoši interesanti kā ar Memory Gel materiālu. Mūsu aksesuāri, kas ražoti tikai no šķidra poliuretāna, pielāgojas jūsu ķermeņa formai, nodrošinot nepārspējamu galvas balsta komfortu, kā arī citu kolekcijas priekšmetu efektīvu pielāgošanās iespēju.

Galvas balsti izgatavoti no poliuretāna želejas, tāpēc to stiprināšanai pie akmens vai akrila vannas virsmas nav nepieciešamas līmvielas. Mūsu ērtie un mīkstie galvas balsti savu temperatūru saglabā ilgāk nekā citi tekstilmateriāli.

Poliuretāna želejas aksesuāri ir patīkami pieskārienam, un pēc saspiešanas tie atjauno savu sākotnējo formu. Turklāt to elastīgās īpašības ļauj tos stiprināt pie dažādām virsmām, bez virsmu urbšanas.

Aquatica aksesuāros izmantotā poliuretāna želeja ir caurspīdīga un ir pieejama dažādos toņos, kas atbilst materiāla patīkamajam mīkstumam.

 • Premium Texture

  Silts un mīksts materiāls

  Tehniski nenodilstošie un fiziski patīkamie Memory Gel aksesuāri ir saspiežami, bet, kad spiediens uz tiem vairs netiek izdarīts, tie tūlīt atgūst savu sākotnējo formu. Pateicoties to mīkstumam, tie efektīvi aizsargā trauslus materiālus, piemēram, stiklu un spoguļus.

 • Durability

  Izturīgs

  Poliuretāna želeja ir viendabīgs materiāls, kas nekad nemainīs savu krāsu.

 • No Drilling

  Dabiski pielīpošs

  Poliuretāna želejas produkti vannas virsmai un vannasistabas sienām pielīp dabiski, nodrošinot īpaši ērtu uzstādīšanu.

  • Materiāls izcili pielīp stiklam, keramikai, organiskajam stikla un apmetumam. Uzstādot uz apmetuma, ievērojiet piesardzību, jo var tikt bojāts apmetuma materiāls.
  • Pielipšana nav tik efektīva pie mozaīkas tipa flīzēm, flīžu šuvēm un nelīdzenām virsmām.
  • Materiāls veido minimālu saķeri ar nelīdzenām akmens virsmām.
 • Extra Adhesiveness

  Īpašai saķerei

  Aquatica piedāvā īpašu līmi, kas palielina slodzes izturību un novērš nepieciešamību izdarīt urbumus piestiprināšanas virsmās. Rūpīgi ievērojiet līmes lietošanas instrukciju.

 • Environmental Friendliness

  Videi draudzīgs

  Memory Gel ir pilnībā pārstrādājams materiāls.

 • Safe & Harmless

  Drošs un nekaitīgs

  Memory Gel ir ne tikai izturīgs un īpaši elastīgs. Tas ir arī netoksisks un lietošanai drošs.

 • Warmth

  Termiski izolēts

  Mūsu ērtie un mīkstie aksesuāri savu temperatūru saglabā ilgāk nekā citi tekstilmateriāli.

 • Easily Cleanable

  Vienkārša apkope

  Memory Gel materiāls ir vienkārši tīrāms ar parastu mīkstu drānu un tīrīšanas līdzekli. Šo aksesuāru piestiprināšanai pie sienas nav nepieciešama līmviela, jo tie perfekti pielīp pie visām akmens un akrila vannu virsmām.

 • Available in any color

  Pieejami dažādos toņos

  Visi produkti pieejami populārākajos toņos: caurspīdīgi vai matēti (melns, balts, dūju pelēks, gaiši pelēks, tumši pelēks, RAF zils). Viegls mirdzums caurspīdīgos toņos

Mūsu materiāli