Aquatica koka vannas – ilgmūžīga greznība

Legnox bath

Kas ir LegnoX™?

Legnox material

LegnoX™ ir Aquatica radīta ar sveķiem piesūcināta dabīgā koka sagatavošanas un ražošanas sistēma, kas tiek izmantota mūsu masīvkoka vannu izgatavošanā. LegnoX™ materiāls ir izstrādāts ciešā sadarbībā ar tirgus līderi šajā jomā. Koka vannas ir laika pārbaudīta vērtība un spēj kalpot desmit gadus vai vairāk, ja tiek nodrošināta pareiza to apkope.

Luksusa koka vannas

Dabisku koka vannu izgatavošana ir sena tradīcija daudzās pasaules kultūrās. Šīm vannām piemīt eksotisks dizains, kas izskatās neparasti, grezni, silti un mājīgi. Austrumu kultūrās vanna tiek uzskatīta par relaksācijas un gara atpūtas vietu. Mūsu vēlme radīt relaksējošu atmosfēru iedvesmoja mūs radīt oriģinālas koka vannas, kas efektīvā veidā papildinās jūsu mājokļa dizainu. Mūsu koka vannas ir ražotas no augstākās kvalitātes dabiskas koksnes, īstenojot tās izsmalcinātos dizaina risinājumus un nodrošinot nesalīdzināmi augstu izturību un ilgmūžību.

Modernajā pasaulē koka vannas bieži vien tiek izgatavotas no ciedru koksnes. Aquatica dizaineri vēlas jums nodrošināt Austrumu tradīcijām autentiskāku pieredzi, tāpēc jums savai koka vannai ir iespēja izvēlēties kādu no sešiem koka vannu ražošanai vislabāk piemērotajiem koksnes veidiem: Amerikas valrieksts, paduks, sapele, ozols, osis vai kļava.

Kāpēc koks?

Legnox bath

Koka vannas ir luksusa augstākais izpildījums. Tās ir estētiski pievilcīgas, un tām piemīt neviltots dabiskums. Koksne izskatās organiski un ir patīkama pieskārienam, kā arī tās efektīvā siltuma vadītspēja nodrošina ilgāku vannas ūdens temperatūras saglabāšanu.

Aquatica dabiskās cietkoksnes vannas rada pievilcīgu un aicinošu dizainu un atmosfēru, ienesot jūsu vannasistabā dabiskas elegances akcentu.

Ilgmūžīga greznība

Lai saglabātu koksnes dabisko skaistumu, faktūru un krāsu, kā arī lai aizsargātu vannu no ūdens radītajiem bojājumiem, izmantojam patentētu sveķu impregnēšanas tehniku, kas aizgūta no tradicionālās koka laivu būves. Mūsu koka vannas ir pilnībā ūdensizturīgas, nodrošinot augtāko mehānisko un ķīmisko izturību, kas noteikti īstenos un pat pārsniegs jūsu prasības vēl daudzus turpmākos gadus.

Aquatica rūpnīcā mūsu dabīgās koka vannas tiek radītas ar vislielāko rūpību un precizitāti, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus: progresīvo sveķu tehnoloģiju, modernu dizaina programmatūru, modernus instrumentus un pielāgotus progresīvo tehnoloģiju risinājumus apvienojumā ar tradicionālo virpu un manuālo slīpēšanu ar smilšpapīru. Katra radītā vanna ir perfekts izstrādājums no vislabākajiem materiāliem, kura izveidē pielietotas Rietumu un Austrumu amatniecības tradīcijas.

Aquatica dizains

Dabiskais skaistums un unikalitāte ir divas no galvenajām īpašībām, kas piemīt koka vannām. Ja savās mājās vēlaties radīt siltu un mājīgu atmosfēru, šeit atradīsiet īsto izvēli. Mūsu kolekcijas koka vannām piemīt dabisks siltums, zīdains gludums, tās ir iepriecinoši greznas un bezgalīgi daudzveidīgas. Aquatica dizaineri rada viegli uzturamas un kopjamas vannas – tādas, kas kalpo ilgi!

Mūsu materiāli