Aquatica HydroRelax sērijas hidromasāžas vannas

Greznu, modernu, ar kontrolējamām sprauslām aprīkotu vannu kolekcija, kas radīta izklaidei, relaksācijai un noteikti neatstās vienaldzīgu. Aquatica HydroRelax vannas nodrošina ļoti īpašas funkcijas, pateicoties kurām šī kolekcija izceļas konkurentu vidū.

HydroRelax sistēma

HydroRelax slide 1
HydroRelax slide 2
HydroRelax feature1
Lielākā daļa Aquatica populārāko modeļu vannas un SPA vannas, piemēram, Fusion līnija ir pieejama ar kompensācijas tvertni panorāmas tipa pārplūdes versijā. Galvenā kompensācijas tvertnes (jeb pārplūdes tvertnes) funkcija ir savākt pāri plūstošo ūdeni, kad SPA vannā iekāpj papildus personas. Ūdens ieplūst dekoratīvā novadā, kas pa perimetru ietver SPA vannu. Kad kāda persona no SPA vannas izkāpj, ūdens no kompensācijas tvertnes atkal ieplūst atpakaļ SPA vannā.
HydroRelax feature2
Aquatica HydroRelax vannas aprīkotas ar mākslas darba cienīgu skārienjutīgu stikla paneli, kas nodrošina temperatūras kontroli.
HydroRelax feature3
Atsevišķos vannu modeļos, piemēram, Fusion, ZEN, Wave un Maya iebūvēti terapijas un apgaismojuma izvadi. Mazāka izmēra SPA vannās, piemēram, Fusion, iebūvēts viens terapijas izvads, bet lielākos modeļos, piemēram, ZEN vai Maya iekļauti divi vai vairāk izvadi, kas izvietoti viens virs otra. Izvadi iebūvēti padziļinājumos, kuros uzstādītas sprauslas un apgaismojuma sistēma.
HydroRelax feature4
Mūsu modernā bezvadu tastatūra, iespējams, ir viena no tirgū labākajām pieejamajām funkciju kontroles ierīcēm, kas ļauj regulēt temperatūru, skaņu un citas vannu un apsildāmo vannu funkcijas.
HydroRelax feature5
Aquatica vannas un apsildāmās vannas nodrošina modernu elektroniski vadāmu ūdens uzpildīšanas opciju klāstu.
HydroRelax feature6
Vai jums apnikuši neglītie un ierobežojošie vecmodīgie vannu paneļi? Mūsu ar kompresoriem darbināmais vannu un SPA vannu pacelšanas mehānisms ļauj izcelt iebūvētās vannas un SPA vannas no to korpusa, lai nodrošinātu neierobežotu piekļuvi vannas apkopei.
HydroRelax feature7
Mūsu plauktu sistēmas būs grezns papildinājums jūsu vannasistabai, kas izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, piemēram, DuPont Corian®.
HydroRelax feature8
Vai vēlaties, lai vanna pēc katras lietošanas reizes nebūtu jāiztukšo? Lai kāds būtu iemesls jūsu vēlmei vannas ūdeni izmantot atkārtoti – vienmēr nodrošināt uzpildītu vannu, rūpes par vidi, ūdens taupīšana planētas sausākajos reģionos –, Aquatica brīvstāvošie un iebūvētie smilšu filtra moduļi ir risinājums, kuram varat uzticēties. Mūsu baseina tipa smilšu filtrācijas sistēma ir ļoti viegli kopjama un uzstādāma lielākajā daļā mūsu apsildāmo vannu modeļu.

Mūsu materiāli