Vai EcoMarmor™ ir jaunākais lietā akmens kompozīta produkts, kas spēs veiksmīgi papildināt jūsu vannasistabu?

EcoMarmor vannās apvienots keramikas greznais baltums un kompozītmateriālu tehnoloģiskās priekšrocības un vieglais svars.

EcoMarmor

EcoMarmor™

EcoMarmor Classic

Šīs vannas ir izgatavotas no dabīga marmora skaidām un saistoša kompozītmateriāla.

Ražošanas laikā molekulāra procesa ietvaros tiek radīta progresīvo tehnoloģiju emaljas vannas virsma, pielietojot unikālu vakuuma liešanas procesu, ar kura palīdzību iespējams iegūt nepārspējami gludu un blīvu virsmu un ražošanās procesā izslēgt gaisa daļiņu vai citu svešķermeņu iekļūšanu materiālā.

Mūsu ergonomisko EcoMarmor™ vannu, kurām piemīt klasiskas, bet arī mūsdienīgas formas, dizains radīts, tikai pateicoties Aquatica® EcoMarmor™ kompozīta unikālajām tehniskajām īpašībām.

Pateicoties to kompaktajiem izmēriem un noapaļotajam pamatprofilam, šīs vannas izvietojamas dažādos vannasistabas plānojumos, saglabājot to estētisko papildinājumu telpā un labsajūtu raisošo gaisotni.

Pateicoties EcoMarmor™ vannu gludajai virsmai, tās ir ļoti vienkārši tīrāmas un kopjamas.

 • Eco-friendly

  Videi draudzīgi

  EcoMarmor™ līnijas vannas ir ražotas no nepiesārņotiem materiāliem – 85% dabiska marmora vai granīta skaidām un tikai 15% inertās sasaistes kompozītmateriāliem, pateicoties kam netiek izmantotas nekādas toksiskas ķimikālijas.

 • Durable

  Izturība

  EcoMarmor™ produkti spēj izturēt lielu svaru, nedeformējas un ir mehāniska stresa noturīgi. Produktu augstais blīvums, gludā un neporainā virsma novērš vannu plaisāšanu un deformāciju vismaz 25 gadu periodā arī intensīvas lietošanas apstākļos.

 • Hygienic

  Higiēna

  Atšķirībā no lielākās daļas citu sveķu vannu, kurām jānodrošina pastāvīga tīrīšana, EcoMarmor™ vannas vienmēr saglabājas perfekti tīras, pateicoties to unikālajai īpaši spīdīgā pārklājuma tehnoloģijai, kas novērš mikrobu uzkrāšanos. EcoMarmor™ produkti atbilst visiem sanitārajiem standartiem un ar ES izdotu higiēnas standartu atbilstības sertifikātu ir apliecināts to nekaitīgums cilvēka veselībai.

 • Longevity

  Ilgmūžība

  Tā kā EcoMarmor™ produkti ir īpaši noturīgi pret ķimikālijām un UV starojumu, tie nemaina savu krāsu un saglabā dabisko virsmas spīdumu. EcoMarmor™ tehnoloģijas izmantošana apvienojumā ar mākslas darba cienīgu emalju novērš mikroplaisu un citu virsmas defektu veidošanos intensīvas lietošanas 25 gadu periodā.

 • Thermal-resistant

  Termoizolācija

  EcoMarmor™ vannām, kuras ievērojami pārspēj no citiem materiāliem izgatavotās vannas, ir visaugstākie termiskās izolācijas rādītāji. Tas nozīmē, ka vannas atdziest daudz lēnāk, tās labāk saglabā siltumu un nodrošina patīkamu vannošanās pieredzi. Turklāt EcoMarmor ™ izstrādājumiem nav nepieciešama papildu siltumizolācijas apstrāde.

 • Ergonomics

  Ergonomika

  Visi produkti, kas radīti, izmantojot EcoMarmor™ tehnoloģiju, ir rūpīgi izstrādāti, lai nodrošinātu pašu labāko lietošanas pieredzi.

Mūsu materiāli