Kāpēc DurateX™?

DurateX™ ir viegls, izsmalcināts stikla-oglekļa kompozītmateriāls, kas piemērots gan iekštelpu un āra vannu un SPA vannu ražošanai.

Duratex bath

DurateX™ ir tāda pati spilgta, keramikas kompzītmateriāla virsma kā tās priekštecim EcoMarmor™, tomēr, atšķirībā no sava priekšteča, DurateX™ materiālam ir izcila UV un izbalošanas noturība, noturība pret ķīmiskām vielām un deformāciju (broma un hlora ūdens), un materiāls spēj izturēt gaisa un ūdens temperatūras svārstības. Visas šīs īpašības padara materiālu piemērotu āra SPA vannu un hibrīda SPA vannu ražošanai, jo tas nodrošina īpaši izturīga dizaina izveides iespēju, un ļauj radīt lielizmēra produktus, kas ir salīdzinoši viegli.

Šī tehnoloģija aizgūta no jahtu būvniecības jomas un ļauj Aquatica® īstenot vannu arhitektūrā pašas drosmīgākās idejas un izaicinošākās formas.

 • Environmental Friendliness

  Videi draudzīgi

  DurateX™ līnijas vannas tiek ražotas Eiropā, izmantojot zemu emisiju ASV un Vācijā radītus kompozītmateriālus. Materiāli atbilst piemērojamajiem ASV EPA un Eiropas noteikumiem.

 • Durability

  Izturība

  DurateX™ produkti spēj izturēt lielu svaru, nedeformējas un ir mehāniska stresa noturīgi. Produktu augstais blīvums, gludā un neporainā virsma novērš vannu plaisāšanu un deformāciju vismaz 10 gadu periodā arī intensīvas lietošanas apstākļos.

 • Hygiene

  Higiēna

  Atšķirībā no lielākās daļas citu sveķu vannu, kurām jānodrošina pastāvīga tīrīšana, DurateX™ vannas vienmēr saglabājas perfekti tīras, pateicoties to unikālajai īpaši spīdīgā pārklājuma tehnoloģijai, kas novērš mikrobu uzkrāšanos. DurateX™ produkti atbilst visiem sanitārajiem un higiēnas standartiem.

 • Longevity

  Ilgmūžība

  Tā kā DurateX™ produkti ir īpaši noturīgi pret ķimikālijām un UV starojumu, tie nemaina savu krāsu un saglabā dabisko virsmas spīdumu. DurateX™ tehnoloģijas izmantošana apvienojumā ar izcili izpildītu kuģubūves līmeņa želejas pārklājumu novērš mikroplaisu un citu virsmas defektu veidošanos intensīvas lietošanas 10 gadu periodā.

 • Thermal Resistance

  Termoizolācija

  DurateX™ vannām, kuras ievērojami pārspēj no citiem materiāliem izgatavotās vannas, ir visaugstākie termoizolācijas rādītāji. Tas nozīmē, ka vannas atdziest daudz lēnāk, tās labāk saglabā siltumu un nodrošina patīkamu vannošanās pieredzi. Turklāt DurateX™ izstrādājumiem nav nepieciešama papildu siltumizolācijas apstrāde.

 • Ergonomics

  Ergonomika

  Visi produkti, kas radīti, izmantojot DurateX™ tehnoloģiju, ir rūpīgi izstrādāti, lai radītu pašu labāko lietošanas pieredzi.

Mūsu materiāli