AquateX™ Profesionāļiem

AquateX™ Professional ir uzlabotu, dizaineriem paredzētu materiālu sērija, kam piemīt mūsu AquateX™ produktu galvenās priekšrocības, un kas paredzēti arhitektūras projektu īstenošanai. Šie materiāli nodrošina visplašākās dizaina iespējas un nav paredzēti tikai vannu vai santehnikas iekārtu ražošanai.

AquateX™ cietas virsmas kompozītmateriālu, piemēram, dabiska marmora, granīta vai krāsaino sveķu kombinācija ļauj vaļu iztēlei, īstenojot pašas oriģinālākās idejas gandrīz ikvienā arhitektūras, industriālā vai interjera dizaina projektā.

AquateX™ Ecomalta

AquateX™ Rock

AquateX™ Luminare

AquateX™ Luminare Duo

AquateX™ Ecomalta® tiek iegūts klājot vairākus Ecomalta virsmas pārklājuma slāņus uz AquateX virsmām.

Ecomalta ir javas tipa inovatīva, higiēniska, droša un videi draudzīga ūdens bāzes saistviela, kas satur līdz 40% pārstrādātu materiālu. Greznais, pievilcīgā izskata akmens virsmas efekts tiek panākts, galvenokārt pateicoties mūsu īpaši prasmīgo un māksliniecisko meistaru darbam.

Ecomalta ir dabiski ugunsdrošs, elpojošs, elastīgs un pārstrādājams, cementu nesaturošs, epoksīda sveķus nesaturošs materiāls, kas nesatur cilvēka veselībai vai videi kaitīgas vielas.

AquateX™ Ecomalta® kompaktās, cietās, bez savienojumiem visā biezumā veidotās virsmas ir arī noturīgas pret netīrumiem un traipiem un ir piemērotas lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus telpām.

AquateX Ecomalta example1

Iegādājoties materiālu lielākā apjomā, iespējams izvēlēties materiāla krāsu, tekstūru un efektu, piemeklējot krāsas no RAL krāsu kataloga.

AquateX™ Ecomalta® ir lieliska izvēle vannasistabas apdarei, dušas sienām, dušas grīdām, izlietnēm, virsmā iebūvētām un uz virsmas novietotām izlietnēm, letēm, vannām, virtuves virsmām un daudziem citiem dekoratīviem elementiem, piemēram, galdiem, plauktiem un sienu dekoriem.