Russian

Kāpēc AquateX™ BioEco?

21. gadsimta kompozītmateriāls skaistu, funkcionālu un veselībai nekaitīgu vannasistabas produktu radīšanai.

BioEco Product
BioEco mineral

AquateX™ BioEco ir ekoloģiski ilgtspējīgs cietas virsmas materiāls, kas sastāv no 55% dabīgi inertu augstas tīrības pakāpes minerālvielu un 45% bioloģisku sveķu materiāla – viskozas augu izcelsmes vielas.

55% no AquateX™ BioEco materiāla veido augstas tīrības pakāpes alumīnija hidroksīda minerālu pildvielas, kas iegūtas no Gibbsite pildvielas, ko medicīnā izmanto kā cilvēkiem un dzīvniekiem paredzētu antacīdu.

Atlikušie 45% ir nerimstoša radošuma un izpētes rezultāts: AquateX™ BioEco materiālā izmantots dabiski notiekošs process, kura laikā augi izdala sveķus, kas nodrošina to aizsardzību. Šādi sveķi ir perfekts vannasistabas aprīkojuma industrijā bieži izmantoto fosilo alternatīvu aizstājējs. Turklāt visi AquateX™ BioEco sveķi iegūti no sertificētām kultivēšanas vietām, rezultātā radot veselībai nekaitīgus vannasistabas produktus, kas izskatās lieliski un vienlaikus saudzē planētas delikātās ekosistēmas.

Turklāt no AquateX™ un AquateX™ BioEco izgatavotie produkti sver mazāk nekā to vizuāli līdzīgās alternatīvas, bieži vien samazinot vannu un izlietņu ražošanā nepieciešamo materiālu apjomu par līdz 40%. Tādējādi savukārt tiek samazināts CO2 emisiju apjoms, kas saistīts ar izejmateriālu ieguvi, produktu ražošanu un piegādi gala patērētājam – tas viss nāk par labu mūsu planētai un arī jums: viegls produkts ir vieglāk pārvietojams, ātrāk uzstādāms un arī tā transportēšanas izmaksas ir mazākas.

Visi AquateX™ un AquateX™ BioEco produkti, kas tiek ražoti Eiropā, ir liesmas pašslāpējoši materiāli, kas atbilst ugunsizturības 1. klases prasībām. Materiāli ir silti, tiem pieskaroties, tie nav poraini, ir hipoalerģiski, 100% atjaunojami un vienkārši remontējami.

Vai vēlaties saņemt LEED sertifikātu?

Uzziniet, kā AquateX™ BioEco var palīdzēt jums saņemt Materiālu un resursu kredītpunktus 2, 3 un 4, kā arī Iekštelpu vides kvalitātes kredītpunktu 2, atbilstoši LEED V4 novērtējuma sistēmai.

 • Eco-Friendly

  Videi draudzīgs

  Tāpat kā AquateX™, AquateX™ BioEco ir inovatīvs un pilnībā pārstrādājams materiāls. Pateicoties materiāla ekoloģiski ilgtspējīgajai cietajai virsmai iespējams radīt veselībai nekaitīgu vannasistabas produktu, kas izskatās lieliski un vienlaikus saudzē planētas delikātās ekosistēmas.

 • Premium Texture

  Izcila tekstūra

  Zīdaini gluda tekstūra, kura ir patīkama pieskārienam. Dabiskai akmens virsmai vislīdzvērtīgākā reprodukcija, kas pieejama ar elegantu matētu apdari vai grezni pulētu apdari, kas īpaši pielāgota vannasistabas virsmu izmantošanai.

 • Durable

  Izturīgs

  Nodrošinot pareizu uzturēšanu, AquateX™ BioEco akmens sveķu vannas un izlietnes kalpos ilgāk nekā lielākā daļa citu materiālu. Jebkuru iespējamo bojājumu, pieliekot nelielas pūles, var salabot atbilstoši apmācīts tehniķis, kas ļaus AquateX™ BioEco vannām un izlietnēm izskatīties atkal kā jaunām. AquateX™ BioEco ir viendabīgs materiāls, kas nekad nemainīs savu krāsu.

 • Fire & Heat Resistant

  Uguns un karstuma izturīgs

  AquateX™ BioEco ir izmantojams telpās ar augstākām ugunsdrošības prasībām. Virsma nezaudē savu kvalitāti un īpašības pat 100ºC temperatūrā. Ja AquateX™ BioEco materiāls tiek pakļauts uguns ietekmei, tas izdala uguni slāpējošu šķīdumu.

 • Safe & Harmless

  Drošs un nekaitīgs

  AquateX™ BioEco ir inerts un netoksisks materiāls, kas ir droši lietojams medicīnas iestādēs un vietās, kur tas var nonākt saskarē ar pārtiku. Tas nereaģē uz apkārtnē esošām ķimikālijām. Pateicoties tā sastāvam un gludajai bežšuvju konstrukcijai, uz materiāla neuzkrājas mikrobi.

 • Easily Cleanable

  Vienkārši tīrāms

  AquateX™ BioEco materiāls ir notīrāms un atjaunojams tā sākotnējā stāvoklī ar vienkāršu abrazīvu mazgāšanas līdzekli un Scotch-Brite™ sūkli, kas spēj notīrīt jebkādus netīrumus, tostarp arī cigarešu atstātas pēdas, tinti, matu krāsu, krītiņu pēdas, vīna un kafijas traipus. Regulāri veikta AquateX™ BioEco produktu tīrīšana ļaus saglabāt to sākotnējo skaistumu. Tādējādi iespējams samazināt arī nodiluma pazīmes, kas var rasties produkta lietošanas laikā.

 • UV-Resistant

  UV izturīgs

  Droši lietojams ārstniecības iestādēs un vietās, kur tas var nonākt saskarē ar pārtiku.

Mūsu materiāli