Kāpēc AquateX™ vannasistabas produkti ir tik inovatīvi?

21. gadsimta kompozītmateriāls skaistu, funkcionālu un veselībai nekaitīgu vannasistabas produktu radīšanai.

AquateX™ vannu slēptās priekšrocības

Aquatex baththubs
 1. Dubultsienas uzbūve nodrošina stilīgu un vizuāli pievilcīgu ārējo dizainu, kā arī īpaši ērtu un ergonomisku iekšpuses uzbūvi.
 2. Īpaši smalka matēta virsma, kas ir silta un zīdaini gluda pieskārienam.
 3. Tērauda balsta karkass ar regulējuma augstuma kājām nodrošina izcilu stabilitāti, kā arī iespēju nolīmeņot vai noregulēt vannu grīdas augstuma atšķirību gadījumā.
 4. Iebūvēta, diskrēta un moderna dizaina pārplūdes sistēma.
 5. Videi draudzīgs un vienkārši tīrāms cietas virsmas materiāls.
Aquatex baththubs

Kā mēs radījām AquateX™?

Īstenojot plašus izpētes un attīstības pasākumus, izaicinājām paši sevi, izvirzot mērķi radīt materiālu, kas spēj nodrošināt tikai labākās īpašības izmantošanai mūsu vannasistabas produktos. Mūsu radītie kompozītmateriāli ir augstākās kvalitātes produkti, kas izmantojami dizaineru radītās vannasistabās un no kuriem iespējams izgatavot praktiski jebkuru ģeometrisku formu un konstrukciju.

Kas ir AquateX™?

Aquatex baththubs

AquateX™ ir tehnoloģiski efektīvs cietas virsmas kompozītmateriāls, kuru izstrādājis Aquatica®.

60% no AquateX™ materiāla veido alumīnija minerālviela, kas iegūta no boksīta – rūdīta vulkāniskā ieža. Apvienojot ievērojamu skaitu dabisko minerālvielu labākās īpašības un izcila izpildījuma akrila sveķu zemi procentuālu attiecību, mums izdevies radīt efektīvu, augsta izpildījuma lietā akmens materiālu, kas ir īpaši labi piemērots augstas klases vannasistabu produktu ražošanai.

Rezultātā radījām AquateX™, kas ir inerts, hipoalerģisks, netoksisks un 100% pārstrādājams, ugunsizturīgs akmens kompozītmateriāls, kas apvieno divus materiāla pretstatus – patīkamu, zīdaini gludu ārējo slāni un izturīgu iekšējo slāni. Materiālam ir augsta noturība pret UV starojuma ietekmi, tam ir blīva/neporaina, higiēniska, izturīga un pieskārienam patīkama virsma, pateicoties tās samtainajai tekstūrai.

AquateX™ LuX

Papildus visām mūsu standarta AquateX™ materiāla izcilajām īpašībām, AquateX™ LuX materiālam ir īpaši mirdzoša, spīdīga marmora tipa virsma, kas ir vēl vienkāršāk tīrāma un kopjama.

Jebkādas nelielas nodiluma pazīmes un nejauši skrāpējumi ir vienkārši likvidējami, izmantojot parastu, abrazīvu sūkli, kas noņems plānu materiāla virsmas slāni, pēc kā jāveic virsmas pulēšana. Īstenojot vienkāršo apkopes procesu, AquateX™ LuX virsma atgūs savu sākotnējo mirdzumu.

 • Premium Texture

  Izcila tekstūra

  Zīdaini gluda tekstūra, kura ir patīkama pieskārienam. Dabiskai akmens virsmai vislīdzvērtīgākā reprodukcija, kas pieejama ar elegantu matētu apdari vai grezni pulētu apdari, kas īpaši pielāgota vannasistabas virsmu izmantošanai.

 • Durable

  Izturīgs

  Nodrošinot pareizu uzturēšanu, AquateX™ akmens sveķu vannas un izlietnes kalpos ilgāk nekā lielākā daļa citu materiālu. Jebkuru iespējamo bojājumu, pieliekot nelielas pūles, var salabot atbilstoši apmācīts tehniķis, kas ļaus AquateX™ vannām un izlietnēm izskatīties atkal kā jaunām. AquateX™ ir viendabīgs materiāls, kas nekad nemainīs savu krāsu.

 • Eco-Friendly

  Videi draudzīgs

  AquateX™ ir inovatīvs un pilnībā pārstrādājams materiāls.

 • Fire & Heat Resistant

  Uguns un karstuma izturīgs

  AquateX™ ir izmantojams telpās ar augstākām ugunsdrošības prasībām. Virsma nezaudē savu kvalitāti un īpašības pat 100ºC temperatūrā. Ja AquateX™ materiāls tiek pakļauts uguns ietekmei, tas izdala uguni slāpējošu šķīdumu.

 • Safe & Harmless

  Drošs un nekaitīgs

  AquateX™ ir inerts un netoksisks materiāls, kas ir droši lietojams medicīnas iestādēs un vietās, kur tas var nonākt saskarē ar pārtiku. Tas nereaģē uz apkārtnē esošām ķimikālijām. Pateicoties tā sastāvam un gludajai bežšuvju konstrukcijai, uz materiāla neuzkrājas mikrobi.

 • Easily Cleanable

  Vienkārši tīrāms

  AquateX™ materiāls ir notīrāms un atjaunojams sākotnējā stāvoklī ar vienkāršu abrazīvu mazgāšanas līdzekli un Scotch-Brite™ sūkli, kas spēj notīrīt jebkādus netīrumus, tostarp arī cigarešu atstātas pēdas, tinti, matu krāsu, krītiņu pēdas, vīna un kafijas traipus. Regulāri veikta AquateX™ produktu tīrīšana ļaus saglabāt to sākotnējo skaistumu. Tādējādi iespējams samazināt arī nodiluma pazīmes, kas var rasties produkta lietošanas laikā.

 • UV-Resistant

  UV un izbalošanas noturība

  AquateX™ ir UV noturīgs un neizbalojošs materiāls. Tas ir UV starojuma noturīgs un savu krāsu maina tikai tad, ja tiek pastāvīgi pakļauts ūdens un saulesgaismas ietekmei. *

  Atruna
  * Lūdzu, ņemiet vērā, ka AquateX™ fiziskās īpašības, lietojot materiālu ārpus telpām, netiek ievērojami ietekmētas, bet var mazināties virsmas spīdums.
  **Šīs izmaiņas ir likvidējamas, periodiski veicot pulēšanu, bet ne vienmēr šāds solis ir praktisks.
  ***Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažādu krāsojumu noturība pret ūdens ietekmi un izbalošanu atšķiras.
  ****Šīs izmaiņas ir likvidējamas, periodiski veicot pulēšanu, bet ne vienmēr šāds solis ir praktisks.
  *****AquateX™ un NeroX™ vannas nav paredzētas pildīt ar karstu ūdeni nulles un zemākā apkārtējās vides temperatūrā (0ºC vai zemākā temperatūrā).
  ******Temperatūras atšķirība starp gaisa (telpas) temperatūru un vannā iepildīto ūdens temperatūru nedrīkst pārsniegt 40ºC.

Mirdzošs baltums

Droši lietojams ārstniecības iestādēs un vietās, kur tas var nonākt saskarē ar pārtiku.

Atšķirībā no citām komerciāli pieejamajām Solid Surfaces cietajām virsmām, AquateX™ materiāls ir īpaši noturīgs pret dzeltēšanu un novecošanu (progresīvām krāsas izmaiņas, kas ar laiku novērojamas produktā). Šī ir ļoti nozīmīga atšķirība, kurai ir savs īpašs skaidrojums.

UV gaismas noturība tiek panākta molekulārā līmenī, nodrošinot optimālo polimēru molekulāro struktūru. Šī inovatīvā struktūra ļauj materiālam saglabāt tā oriģinālo krāsu pat ilgstošas saulesgaismas vai mākslīga UV starojuma gadījumā.

Salīdzinājumam, vairākumu citu Solid Surface cietās virsmas materiālu UV noturība tiek panākta, sajaucot materiālu ar UV absorbējošām piedevām. Ar laiku tās pašas UV radiācijas ietekmē šīs piedevas savas īpašības zaudē, tādējādi tās spēj pasargāt materiālu pret krāsas izmaiņām tikai ierobežotu laika periodu.

Aquatex baththubs

Mūsu testos izmantota paātrinātā dzeltēšanas testa metode ar UV tipa A lampām (kas līdzinās saulesgaismas spektram) temperatūrā līdz 50°C paaugstināta ūdens radīta mitruma apstākļos.

Testa ilgums bija 1836 stundas (76,5 dienas), kas ir īpaši ilgs pakļaušanas laiks. Jāpiebilst, ka parasto cieto virsmu UV noturības īpašības savu efektivitāti zaudē pēc apmēram 405 stundām, pēc kurām materiāls sāk strauji dzeltēt, ātri zaudējot savu kopējo pievilcību un izskatu.

Tabulā redzams, kā parastas cietās virsmas jau pēc dažiem mēnešiem sāk dzeltēt, kā arī tas, ka ar laiku šis fenomens paātrinās.

Pēc 77 dienām AquateX™ ir mazāk dzeltens nekā ražošanas brīdī, un šis fenomens savu noturību saglabās vairākus mēnešus, pirms sāks lēnām un nemanāmi dzeltēt. Cilvēka acs uztver dzeltēšanu tikai, kad tās vērtība sasniegusi YVI ≥ 3 vienības.

Mūsu materiāli