Aquaticas Produktu Materiāli

Luksusa vannas istabas piederumi, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem

Aquatica rada luksusa vannas, burbuļvannas, izlietnes, dušas un vannas istabas piederumus, izmantojot tikai labākos materiālus. Mūsu patentēto materiālu klāstā ietilpst AquateX™ — godalgota akmens kompozītmateriāla cietā virsma, melnais NeroX™ un DurateX™ āra vannām. Mūsu materiāli ir paredzēti ikdienas lietošanai, tie ir izturīgi, viegli, neporaini un higiēniski. Aquatica koka vannas ir izgatavotas no LegnoX™, bet mūsu akrila vannas ir izgatavotas no Lucite International UK Acrylic.

Papildu komponenti un apdare

Mēs piedāvājam papildu komponentus un apdari jūsu personīgajām un dizaina vajadzībām.

  • Aizsardzība: NanoGuard™ aizsargā pret UV, oksidāciju, traipiem un skrāpējumiem.
  • Izolācija: Nordic Insulation novērš siltuma zudumus un palielina energoefektivitāti.
  • Krāsa: Mēs piedāvājam krāsas apdari jebkurā krāsā no RAL diagrammas, kas atbilst jūsu vannas istabas interjeram.
  • High-Gloss spīdums:Mūsu AquateX™ LuX apdare ar mirdzošu, īpaši pulētu izskatu ir lieliski piemērota luksusa vannas istabām.

Vannas istabas piederumi un burbuļvannu paneļu materiāli

Aquatica piedāvā vannas istabas mēbeļu, aksesuāru un burbuļvannu skapīšu izvēli, kas izgatavoti no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem.

  • Koka Aksesuāri: Pieejami tīkkoka, amerikāņu riekstkoka un iroko koka, īstā masīvkoka aksesuāri, kuri apvieno greznību ar mājīgu pievilcību. Iroko eļļas apstrāde nodrošina maksimālu aizsardzību pret ūdens bojājumiem.
  • Memory Gel Aksesuāri: Izgatavoti no poliuretāna gēla, kas ir gluds, krāsains un videi draudzīgs materiāls, Memory Gel piederumi ir stilīgi, izturīgi, ūdensnecaurlaidīgi, triecienizturīgi, elastīgi, viegli tīrāmi un netoksiski.
  • Pārsegi: Vannu un Spa pārklāji ir izgatavoti no Lederplast BIOCOTE®, pretmikrobu sintētiskās ādas. Abi pārsegi ir veidoti tā, lai tie būtu moderni un funkcionāli, nodrošinot maksimālu aizsardzību jebkuros laikapstākļos.
  • Spa Paneļi: Mūsu spa ārējo paneļu materiāliem izmantojam Thermory termiski apstrādātu īsto koku, kas ir ideāli piemērots jahtām un mūsdienīgām āra telpām pie jūras.