Bieži uzdotie jautājumi

Dizains un ražošana

Kur tiek ražoti Aquatica produkti?

Mūsu ražotnē, kas atrodas Atlantā, ASV. Vairāk par mūsu ražošanas procesu varat uzzināt šeit.

5

Kur es varu atrast izvēlētā produkta tehniskos rasējumus/uzstādīšanas instrukcijas/lietošanas instrukcijas?

Visa informācija ir atrodama katra produkta atsevišķajā lapā sadaļā “Tehniskā dokumentācija”. Ritiniet uz leju produkta lapu vai noklikšķiniet uz šīs pogas, kas atrodas zem attēliem:

1 lv

Cik sver Aquatica vannas?

Cietās virsmas vannas sver no 90 līdz 160 kg atkarībā no modeļa. Tas nozīmē, ka tās ir pietiekami vieglas, lai to uzstādīšanai nebūtu nepieciešama grīdas papildu nostiprināšana; taču tās ir smagākas par akrila vannām. Precīzu katra modeļa svaru iespējams uzzināt sadaļā “Produkta informācija”, kas atrodama zem attēliem:

2 lv

Cenas

Kur es varu iepazīties ar cenām?

Visas produktu cenas ir atklāti norādītas vai nu kategoriju lapas sarakstos, vai katrā atsevišķajā produkta lapā, kā norādīs zemāk:

3 lv

Esmu dizaineris/celtnieks/arhitekts. Ar ko man jāsazinās, lai uzzinātu par atlaides saņemšanas iespējām?

Mums ir tirdzniecības programma, kas piedāvā iespēju nozares profesionāļiem saņemt tirdzniecības atlaides. Aicinām jūs sazināties ar mums, nosūtot ziņojumu vietnes tērzētavā, nosūtot mums e-pastu uz info@aquaticabath.com vai sazinoties ar mums pa tālruni +371 27057000.

Pasūtīšana

Ar ko man vajadzētu sazināties, ja man ir citi jautājumi par produktiem un uzstādīšanu?

Vispirms, lūdzu, pārbaudiet PDF rasējumus un instalēšanas instrukcijas, kas pieejamas lejupielādei attiecīgajā mūsu vietnes produktu sarakstā. Jūs varat nosūtīt mums e-pastu uz info@aquaticabath.com, lai mūsu zinošā pārdošanas un atbalsta komanda varētu ar jums sazināties. Vai arī varat sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu pa tālruni +371 27057000.

Kādas ir maksājumu veikšanas iespējas?

Jūs varat iegādāties Aquatica produktus, norēķinoties ar VISA vai MasterCard.

4 eu

Kā es varu veikt pasūtījumu?

Pasūtījumus iespējams veikt tieši mūsu tiešsaistes veikalā vai sazinoties ar mūsu pārdošanas un atbalsta dienestu pa tālruni +371 27057000.

Sūtīšana un piegāde

Vai mani iegādātie produkti ir apdrošināti un vai man jāparakstās par pasūtījuma saņemšanu?

Visi mūsu sūtījumi ir pilnībā apdrošināti. Mūsu trešās puses pārvadātāji sazināsies ar jums, lai ieplānotu piegādes datumu un, piegādājot preci, pieprasīs jūsu parakstu. Ar pilnu piegādes instrukciju iespējams iepazīties šeit: Nosūtīšana un piegāde

Kādas ir piegādes izmaksas?

Mēs veicam piegādes pēc vienotas likmes uz visiem kontinentālajiem ASV pasta indeksiem. Plašāka informācija: Mūsu piegādes izmaksas

Kā es varu zināt, vai mans pasūtījums ir izsūtīts?

Jūs saņemsiet e-pastu no mūsu loģistikas nodaļas ar izsekošanas numuru un piegādes instrukcijām.

Kad es saņemšu savu pasūtījumu? Cik ilgā laikā ir iespējams saņemt Aquatica produktus?

Noliktavā pieejamās preces tiek piegādātas 48 stundu laikā, un piegāde tiek veikta vidēji 3-4 darbdienu laikā. Individuālu pasūtījumu izpilde ilgst no 6 līdz 10 nedēļām. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, aplūkojiet šo karti: Noliktavā pieejamu un nepieejamu preču piegādes laiki

Kā es varu sazināties ar jūsu klientu servisu?

Lūdzu, nosūtiet savu pieprasījumu uz info@aquaticabath.com vai sāciet sarunu mūsu vietnē pieejamajā tērzēšanas logā. Ja vēlaties sazināties ar pārdošanas un atbalsta dienestu, varat tieši sazināties ar mums pa tālruni +371 27057000. Aquatica darba laiks ir no pirmdienas līdz piektdienai, plkst. 8.00-20.00 (GMT+2).