Par mums

Uzņēmums izveidots 2003. gadā, lai piedāvātu patiesi unikālu vannas kultūras pieredzi, apvienojot augstākā luksusa līmeni ar ergonomikas zinātni. Aquatica dibinātāji ir centušies atrast pasaulē talantīgākos inženierus, dizainerus un meistarus, lai radītu pasaules klases produktus vannas istabai. Uzņēmuma centrālā mītne atrodas Kanādā, modernais pētniecības un attīstības centrs atrodas Eiropā.


Aquatica estētikas izpratne ir balstīta uz mūžīga skaistuma un premium klases kvalitātes Itāļu dizaina tradīcijām, piedāvājot klientiem daudzveidīgu stilu klāstu, sākot no gludām un minimālisma stilā ieturētām formām līdz mūsdienīgām tradicionālo vannu un izlietņu interpretācijām.

aboutUs logo
Kopš 2003. gada vairāk nekā tikai vanna
Mūsu misija
Pārveidot vannas un spa pieredzi visā pasaulē, apvienojot luksusu ar vannas kultūru un ergonomikas zinātni. Klienti var izbaudīt izsmalcinātas, izturīgas, ar augstajām tehnoloģijām aprīkotas un videi draudzīgas vannas, burbuļvannas, izlietnes un to piederumus.
Mūsu vīzija
Ieguldīt resursus izpētē un attīstībā, lai kļūtu par pasaulē atpazīstamāko inovatīvu, luksusa un ilgtspējīgu vannas un spa produktu ražotāju.
Mūsu stratēģija
Aquatica mērķis ir paplašināt tās globālu reputāciju un atpazīstamību, regulāri veidojot inovatīvus un neredzētus vannas un spa produktus, kā arī veidojot ilgtermiņa partnerattiecības visā pasaulē.

Mūsu uz klientu vērstā pieeja nodrošina, ka klienti saņem izcili labus produktus, vislabākos radošos risinājumus, kā arī servisu ar klientu atbalsta centru, kas strādā visu diennakti.

Mūsu ražotne

Investīcijas inovācijās ir bijusi mūsu panākumu atslēga. Labāko ražošanas metožu un materiālu izpēte un izstrāde mūsu cietās virsmas kompozītmateriālu laboratorijā ļauj mums izveidot ilgtspējīgus, veselīgus un estētiski satriecošus augstas klases vannas piederumus. Mēs ražojam godalgotās AquateX™ cietās virsmas, izmantojot tehnoloģiski modernas iekārtas un īpašu iekšēji izstrādātu formulu, kas sastāv no akrila modificētā poliestera sveķiem, kam pievienots alumīnija hidroksīds un citas specializētas piedevas. AquateX™ piemīt ievērojamas ķīmiskās, traipu un ugunsizturīgās īpašības.

aboutUs manufacture

Mūsu eksperti jauc dabisko minerālu atvasinājumus mūsu patentētajā ar temperatūru kontrolējamajā reaktorā un izlej tos veidnēs, lai radītu izcilus cietās virsmas izstrādājumus. Detaļas tiek atkārtoti sildītas un atdzesētas ciklos mūsu patentētajā cietēšanas krāsnī, lai produktiem nodrošinātu uzlabotu virsmas cietību, sārtumu un izcilu termiskā triecienizturību.